Ana Sayfa / Haberler / XRP Tarafından SEC Davasına İlişkin Yeni Açıklamalar Geldi
Bybit
XRP Tarafından SEC Davasına İlişkin Yeni Açıklamalar Geldi
XRP Tarafından SEC Davasına İlişkin Yeni Açıklamalar Geldi

XRP Tarafından SEC Davasına İlişkin Yeni Açıklamalar Geldi

Uzun bir süredir SEC ve XRP arasında devam eden davaya ilişkin yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. Şimdi de XRP yetkilileri tarafından bir açıklama geldi ve o açıklama ise şu şekilde oldu:

“Özele girmek istemiyorum, ancak şunu söyleyebilirim ki XRP topluluğunun yeniliklere devam edebilmesi ve yatırımcıların korunması için bu sorunu çözmeye çalışıyoruz.”

Ripple hukuk takımının SEC ile anlaşmak istemedikleri ve kendilerinin tamamen haklı olduklarını kanıtlamak istedikleri belirtiliyor. Bunun için tüm gücünü sarf eden hukuk takımı araştırmalarına devam ediyor.

XRP Düşüşte!

Son 24 saatte XRP %10 değer kaybetmiş durumda. Genel kripto para piyasalarındaki düşüşten nasibini alan XRP bu durum karşısında 1 doların altına kadar indi. Şu anda 0.97 dolardan işlem gören popüler altcoin biriminde hareketli anlar yaşanıyor. Buna ek olarak 1 doların altına inmesi birçok yatırımcıyı tedirgin etmiş durumda. Ancak birçok analiste göre bu durum sert kıyımın etkisi ve XRP bu durumu tekrardan düzeltebilecek güce sahip.

Türkiye’de Bitcoin ve Kripto Paralar Yasaklanacak mı?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Pancake Hunny DeFi Protokolü Hack Saldırısına Uğradı

Pancake Hunny DeFi Protokolü Hack Saldırısına Uğradı

Binance Smart Chain üzerinde bulunan Pancake Hunny DeFi protokolü birkaç saat önce büyük bir hack …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.