Ana Sayfa / Altcoinler / Yakından Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin!
Bybit
Yakından Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin!
Yakından Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin!

Yakından Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin!

Son 24 saatlik süreçte kripto para piyasaları tekrardan yukarı yönlü bir hareket çizmeye başlamış durumdalar. Ancak özellikle takip edilmesi gereken 3 altcoin şu anda dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bizler de sizin için bu 3 altcoini derledik. Gelin bu altcoin birimlerini birlikte inceleyelim.

Synthetix (SNX)

Haberimizin hazırlanmış olduğu saatler itibariyle 11.07 dolardan işlem görmekte olan Synthetix (SNX) son günlerde birçok kişinin favorisi konumunda. Son bir haftalık süreçte de en çok değer kazanan kripto paralardan biri olan SNX takip etmeye değer bir görünüm çiziyor. Son günlerde Binance ve benzeri borsalara gelen kısıtlamaların ardından bu tarz merkeziyetsiz sistemlere olan ilginin arttığını söyleyebiliriz. Bu sebeple her zamankinden daha çok ilgi gören Synthetix için ilerleyen günlerde daha yüksek değerleri görmek mümkün olacaktır.

Axie Infinity (AXS)

Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken bir diğer altcoin ise Axie Infinity (AXS) oldu. Dünden bu yana %50 değer kazanarak adeta uçuşa geçmiş durumda olan AXS son bir hafta içerisinde %174 değer kazanmış görünüyor. Bu nedenle önümüzdeki süreçte de takipte kalmak güzel fırsatlar yakalanmasını sağlayabilir.

Eos (EOS)

Haber saatleri itibariyle 4.01 dolardan alıcısıyla buluşan EOS için yapılan tahminler olumlu yönde gözüküyor. Son dönemlerde kendisine olan ilginin artmasıyla değer de kazanan popüler altcoin şu anda yatırımcıların odağı durumunda. Ayrıca Amerika’da tanınan ilk DAO olan Ducat’in EOS blockchain sisteminden faydalanıyor olması da bu konuda büyük bir katkı sağladı. Kısa sürede kurumsal yatırımcıların da ilgi odağı olan EOS için kısa sürede 4.50 seviyesinin kırılacağı düşünülüyor.

Aydın’da Sahte Bitcoin Madencisinden 500 Milyon Liralık Vurgun

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Dogecoin ve Shiba Arasındaki Rekabet Kızışıyor

Dogecoin ve Shiba Inu Arasındaki Rekabet Kızışıyor

Dogecoin ve Shiba Inu arasındaki rekabet gün geçtikçe kızışıyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan SHIB artışının ardından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.