Ana Sayfa / Coin Fiyatlar / Yapılan 700 Milyon Dolarlık Anlaşmanın Ardından CRO Uçuşa Geçti
Bybit
Yapılan 700 Milyon Dolarlık Anlaşmanın Ardından CRO Uçuşa Geçti
Yapılan 700 Milyon Dolarlık Anlaşmanın Ardından CRO Uçuşa Geçti

Yapılan 700 Milyon Dolarlık Anlaşmanın Ardından CRO Uçuşa Geçti

Milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan Crypto.com Los Angeles’ın en büyük spor salonlarından olan Staples Center’ın isim hakları için 700 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. Toplamda 20 yılı kapsayacak bu anlaşma sonucunda salonun yeni adı  Crypto.com Arena olarak değiştirilecek. Yapılan bu dev anlaşmanın ardından CRO fiyatında da büyük bir hareketlilik yaşandı. Kısa sürede %50 değer kazanan Crypto.com Coin (CRO) adeta uçuşa geçmiş durumda.

Crypto.com Coin (CRO) Yatırımcısı Mutlu

Crypto.com Coin (CRO) 18 Kasım
Crypto.com Coin (CRO) 18 Kasım

Yapılan bu dev anlaşmanın ardından CRO fiyatının uçmasıyla yatırımcının yüzü mutlu. Özellikle de genel düşüşlerin yaşandığı şu günlerde görülen bu artış birikimleri dengelemeyi başardı. Bu yüzden de birçok yatırımcıyı ipten alan artış ve anlaşma sevinçle karşılanmış durumda.

Haber yayın saatleri itibariyle 0.55 dolardan işlem gören CRO’nun son 24 saatteki artışı %15 olarak ölçülüyor. Dün de önemli bir artış yaşayan altcoin biriminde hareketlilik oldukça fazla.

Los Angeles Lakers başta olmak üzere bazı NBA takımlarının maçlarını oynadığı salonun isim değişikliği 25 Aralık günü yapılacak. Buna ek olarak salonda sadece spor müsabakaları da oynanmıyor. Şimdiye kadar 15’ten fazla Grammy Ödülleri gösterisine ev sahipliği yapan salonun PR avantajı oldukça fazla.

Amazon İngiltere’de Yüksek İşlem Ücretleri Nedeniyle VISA Kartları Kabul Etmeyecek

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

Bitcoin karşısında büyük bir avantaj kazanan Ethereum son 3 yılın zirvesini gördü. ETH/BTC işlem çifti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.