Ana Sayfa / Altcoinler / Yatırımcısına 7 Günde %250 Kazandıran Altcoin Lisk (LSK)
Yatırımcısına 7 Günde %250 Kazandıran Altcoin Lisk (LSK)
Yatırımcısına 7 Günde %250 Kazandıran Altcoin Lisk (LSK)

Yatırımcısına 7 Günde %250 Kazandıran Altcoin Lisk (LSK)

Advertisements

Yatırımcısına son 7 günde yüzde 250 gibi oldukça büyük bir oranda kazandıran altcoin Lisk (LSK) son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor.

Bitcoin‘de yaşanan hareketliliğin diğer kripto para birimlerine de etki edeceği zaten konuşulmaktaydı. Ancak, bu denli bir büyümenin de sürpriz olduğunu belirtmek gerek. Arkasındaki ekip ile birlikte yatırımcıların güvenini kazanan Lisk, kısa sürede büyük işler başardı.

Max Kordek ve Oliver Beddows tarafından çıkartılan LSK, ilk olarak 2016 yılında üretildi. O tarihten bu yana da büyük yatırımlar toplamayı başardı.

Lisk Fiyat Grafiği
Lisk Fiyat Grafiği

LSK’nın fiyat grafiğine baktığımızda son 7 günde önemli bir tırmanış görüyoruz. 1.20 dolardan başlanan bu tırmanış, 2.60 dolar seviyelerine kadar sürmeyi başardı. Yazının kaleme alındığı sıralarda ise değeri 2.27 dolardan işlem görmekte.

Gizliliği benimseyen LSK, bu sayede birçok kullanıcının da beğenini kazanmayı başardı. Piyasaya sürüldüğü zamandan sonra da başarıyla yürütülen reklam çalışmaları söz konusu kripto paranın daha iyi noktalara gelmesini sağlayan önemli kriterlerden. Özellikle sosyal medyadan güzel çalışmalar yürüten ekip, bu sayede yatırımcıları kendisine çekmeyi başardı. Buna ek olarak yapılan toplantı ve konferans çalışmaları da ekibin büyük bir başarısı. Yakın zamanda tekrardan Hong Kong ve Almanya’da çeşitli konferanslar düzenlenecek. Altcoin’in kendisine ait internet adresi üzerinden duyurulan bu etkinliklere katılmak ise ücretsiz. Etkinliklerde sektörden deneyimli isimler tarafından konuşmalar yapılmakta. Bu sayede blockchain teknolojisi hakkında daha çok kişinin bilgilendirilmesi hedefleniyor.

Altı Büyük Merkez Bankası Blockchain İçin Bir Araya Geliyor

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Paxful bot saldırısıyla mücadele ediyor

Advertisements Paxful bot saldırısıyla mücadele ediyor Eşler arası kripto para pazar yeri Paxful, iki ayda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.