Ana Sayfa / Altcoinler / Yearn.finance Patlayarak Bu Seviyeleri Görebilir!
Merkeziyetsiz finans ekosistemi 28 Ekim sabahına nasıl başladı? Hangi DeFi protokolleri yükselişte? Hangi DeFi düşüyor?

Yearn.finance Patlayarak Bu Seviyeleri Görebilir!

Advertisements

Yearn.finance Patlayarak Bu Seviyeleri Görebilir!

Bitcoin’i fiyatıyla geçen tek altcoin ünvanına sahip olan Yearn.Finance (YFI), yükselişininin durdurulamaz olduğunu gösterdi. Popüler kripto para yerçekimine meydan okumaya devam ediyor. Kripto paraya yönelik bir fraktal analizi, YFI’yi yeni bir rekora uçurabilir.

Tony Spilotro: Yearn.Finance (YFI) yeni bir ralliye hazırlanıyor!

Popüler analist Tony Spilotro’a göre, teknik analizde bir destek ve direnç değişimi önemlidir. Fiyat hareketinin destekten geçip direnç olarak onaylaması, aralığın geçmişte kaldığının ve pazarın yeni fiyatları test etmek istediğinin bir işaretidir. Aynı durum, aşağıdaki örnekte olduğu gibi, 4 saatlik bir Yearn.Finance (YFI) fiyat grafiğinde de görülüyor. Sınırlı arz DeFi tokenini Bitcoin’den çok daha pahalı hale getirdi.

Analiste göre, şimdi Yearn.Finance geri dönerken dayandığı direnç seviyesini yeniden test ediyor. Bu eğilim doğrulanırsa, Tony Spilotro’a göre altcoin’de yeni bir patlama olabilir. Ayrıca analiste göre, bir fraktal analizi de yeni bir ralli olasılığını artırıyor. Tony Spilotro’a göre, DeFi tokeni desteği tutmasının yanı sıra desteğin en son geri alındığı zamana benzer işaretler de gösteriyor. Analiste göre, başarısız bir geri dönüş sinyali 4 saatlik grafikte fiyatları düşürdü, ardından dört boğa yutan mumu onu izledi ve boğaların kontrolü yeniden ele geçirmeye çalıştığını gösterdi.

“Bu model altcoin’in fiyatını 66.000 doların ötesindeki seviyelere gönderebilir”

Yukarıdaki grafiğe bakıldığında fiyat hareketi, düşüş trendi direncinin kırılmasıyla aynı zamana denk geldi ve model bir kez daha ortaya çıkıyor. Analiste göre, bu model altcoin’in fiyatını 66.000 doların ötesindeki seviyelere gönderebilir. Tony Spilotro’a göre, bu yükseliş tahminine MACD göstergesindeki yukarı doğru bir eğilim güç veriyor. Analiste göre, YFI’deki bir ralli Chainlink, Binance Coin ve diğer DeFi altcoin’leri de dahil olmak üzere düşen kripto piyasasının yükselmesine yardımcı olabilir.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Cardano Ağı önemli bir güncelleme bekliyor

Advertisements Cardano Ağı önemli bir güncelleme bekliyor. Cardano kurucusu Charles Hoskinson’a göre Cardano önümüzdeki 60 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.