Ana Sayfa / Haberler / Yılın En Önemli Blockchain Etkinliklerinden BlockShow, Singapur’da Düzenlenecek

Yılın En Önemli Blockchain Etkinliklerinden BlockShow, Singapur’da Düzenlenecek

Kriptokoin – BlockShow Asia 2019, uzmanları, medya ve halkla ilişkileri, girişimcileri ve yatırımcıları bir araya getirecek.

Bu yılki BlockShow Asia, Merkezi Olmayan Teknoloji Festivali olarak kutlanıyor ve iki günlük konferansta kesinlikle eğlenceli unsurlar olacak. BlockShow tarafından duyurulan heyecan verici bir gelişme, Lil Nas X’in Old Town Road isimli albümünün “All Time Lows” başlıklı parodisinden dolayı şöhret olan Lil Bubble’ın BlockShow Asia 2019’a katılacak olması.

Lil Bubble’ın mizah anlayışı, Twitter’da 421.200 kez görüntülenen ve YouTube’da 122.621 kez izlenen All Time Lows adlı videoda sergileniyor.

Boynundaki bir zincire asılmış bir Ledger cüzdanına sahip olan ve kripto para alanında altcoinleri en aşağı seviyeye çekmek isteyen bir Spaceman söz konusu.  Spaceman ayrıca bir akustik gitar çalıyor. Şaka yollu video, altcoin yatırımcılarının aşırı ölüde zarar edişlerine değiniyor. Video ayrıca öne çıkan hususlardan bir tanesi de altcoin yatırımcılarının bir değer artışı beklentilerine yönelik olarak bitmek tükenmek bilmeyen umutları üzerine bir mesaj ortaya koyuyor. Ayrıca bir gün altcoin fiyatlarının aya ulaşacağı da şaka yollu belirtiyor. Bu nedenle videoda giyilen uzay giysisi son derece uygun.

Kaybetme korkusu ve bu korkunun ne ile sonuçlanacağına dair merak Spaceman’ın ıssız bir noktada otururken görüldüğü gibi, şarkının da bir temasını oluşturuyor.

Yatırımcının sosyal kaygısı ve sürü zihniyeti dörtlükte şu şekilde tanımlanıyor: “FOMO pump’ı satın alır, Panik dump’ı satar.” Temelde yatırıma olan duygusal bağlanma ve sevgi, “tüm bu shitcoinleri satın alarak, bitcoin’inizi tutabilirsiniz. Cehennem gibi kırıldım ama asla satmayacağım” gibi cümlelerle ifade ediliyor. Lil Bubble ortalama bir yatırımcının hissettiği tüm duyguları yakaladı ve videosunda canlandırdı.

Lil Bubble’ın kullandığı hiciv canlandırıcı ve garip bir şekilde şimdiki zamanları yansıtıyor. Çalışmalarının hayranları kesinlikle Singapur’da onu yakalayabilir ve onun zekasında eğlenebilir. Yakında bu şehre yapacağı ziyareti duyuran Lil Bubble, “Ay’a gelmemiş olabilirim ama gezegenin karşısına gidiyorum! Lil Bubble küresel bebeğe doğru gidiyor. Gideceğiz de! Bu çantaları BlockShow için Singapur’a kadar sürüklemeye çok istekliyim. İdolüm Justin Sun ile tanışabilirim! ” ifadelerini kullanıyor.

Herhangi bir uzay giysisine de ihtiyacınız yok, Singapur’a bir gezi yapacaksınız! BlockShow Asia 2019 için promosyon biletleri şu anda hazır. Bir çanta sahibi veya cesur bir yatırımcı olun, gelin ve şov için bize katılın.

İletişim

Website: https://blockshow.com

Email: hi@blockshow.com

Twitter: https://twitter.com/blockshowcom

Facebook: https://www.facebook.com/blockshowcom/

Telegram: https://t.me/Blockshow

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC2xsavNLSzXNA1H89ZGgQuw

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Usta Analist Altcoin Tahmini İle Umutlandırdı

Usta Analist Altcoin Tahmini İle Dikkatleri Üzerine Çekti

Uzun bir süredir analizleri ile ün salmış usta analist Benjamin Blunts (@SmartContracter), altcoin tahmini ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.