Ana Sayfa / Altcoinler / Yüksek Kazanç Sağlayan Shiba Inu Yatırımcısı Tutmaya Devam Ediyor
Bybit
Yüksek Kazanç Sağlayan Shiba Inu Yatırımcısı Tutmaya Devam Ediyor
Yüksek Kazanç Sağlayan Shiba Inu Yatırımcısı Tutmaya Devam Ediyor

Yüksek Kazanç Sağlayan Shiba Inu Yatırımcısı Tutmaya Devam Ediyor

Son günlerde yüksek kazanç sağlayan Shiba Inu (SHIB) yatırımcısı buna rağmen varlıklarını elinde tutmaya devam ediyor. Veri analiz firması IntoTheBlock tarafından yapılan duyuruya göre %1000’i aşan kazanç sağlayan yatırımcı dahi SHIB satmıyor. Bu da yaklaşık olarak 5000 civarı bir yatırımcı sayısına denk gelmekte.

Peki Bu Ne Anlama Geliyor?

Oldukça güçlü bir yatırımcı kitlesine sahip olan SHIB açıklanan bu veriye göre vazgeçmeyen bir topluluğa da ev sahipliği yapmakta. Bu da söz konusu kripto para birimi için oldukça önemli bir detay. Bir nevi yatırımcılar SHIB için halen değer kazanacağına inanıyor da diyebiliriz. Projeye para akışı konusunda oldukça önemli olan bu detay Shiba’nın elini daha da güçlendirmekte.

Shiba Inu 30 Ekim
Shiba Inu 30 Ekim

Ekim ayı içerisinde inanılmaz bir çıkış yapan SHIB değerini kat ve kat arttırdı. Buna rağmen halen önemli bir düzeltme de görülmüş değil. Buna ek olarak yatırımcıların projeye olan güvenlerinin devam ettiğini de belirtmek gerek.

Son 24 saatte %7 değer kaybeden SHIB 0.00007029 dolardan işlem görmekte. Topluluğun da desteğiyle yükselişin sürdürülüp sürdürülmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Twitter CEO’su Jack Dorsey’den Shiba Hakkında Önemli Paylaşım

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

En büyük 6. kripto para birimi konumunda olan Cardano (ADA) bugün sert bir şekilde yükseldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.