Binance %20 İndirim
altcoin analizleri

Yükselen 7 altcoin , % 350 yapan bile var!

Yükselen 7 altcoin , % 350 yapan bile var!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kısa süre önce 42.000 doları gördü. Son dönemde Bitcoin’deki yükseliş hareketi altcoin projelerini olumlu etkiliyor. Bazı altcoin’ler sadece 1 hafta içinde yüzde 100’ün üzerinde arttı ve etkileyici rakamlara ulaştı. İşte o altcoin projeleri…

Popüler altcoin Nano listenin lideri ve geçen haftaya kıyasla %325 arttı!

Bitcoin’in devasa boğa koşusu devam ediyor ve en iyi kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 42.000 dolara ulaştı. Kripto kralının destansı boğa koşusu, altcoin piyasası üzerinde doğrudan ve dramatik bir etkiye sahip. Geçtiğimiz yedi gün içinde, piyasa değerine göre ilk 100’de yer alan yedi altcoin %100 veya daha fazla yükseldi. Nano listenin lideri ve yazı yazarken geçen haftaya kıyasla %325 arttı.

Birçok Tahmini Tutan Analistten Bitcoin Tahmini: 12 Ay ve 240.000 Dolar!

Kripto para, sıfır ücret ve minimum donanım kaynağı gereksinimi ile hızlı işlemleri kolaylaştırmak için tasarlandı. CoinGecko’nun son rakamlarına göre, altcoin 587 milyon doların biraz altında bir piyasa değerine sahip. Stellar, ikinci en yüksek kazanan. Geçen hafta %145 arttı. Stellar ayrıca ucuz ve hızlı işlemleri kolaylaştırmak için tasarlandı ve kullanıcıların özel stablecoin ihraç etmelerine olanak tanır. Şu anda yaklaşık 7 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

İşte sadece 1 hafta içinde yüzde 100’ün üzerinde fırlayan altcoin projeleri

Geçtiğimiz hafta üçüncü ve dördüncü en büyük kazananlar; Loopring (LRC) %128 oranında artışla ve Status (SNT) %122 oranında artışla. Status, Ethereum’daki merkezi olmayan uygulamalara erişime izin verecek şekilde donatıldı, mobil cihazlar için bir işletim sistemidir. Piyasa değeri 263 milyon doların biraz üzerindedir. Loopring, hızlı ve ucuz bir merkezi olmayan borsaya güç sağlamak için tasarlandı ve Ethereum üzerine inşa edilmiş bir protokoldür. Loopring’in piyasa değeri yaklaşık 482 milyon dolar.

Popüler Analist Açıkladı: ''Altcoin Sezonu Bu Koşula Bağlı!''

Hafta başında büyük bir koşunun ardından Dogecoin beşinci sırada geliyor. Litecoin forku olan kripto para, bir şaka para birimi olarak oluşturulmuş olsa da son yedi gün içinde %109’la gelen kazançları etkileyici. Reserve Rights Token (RSR) ve Solana (SOL) son yedi günde %108 kazançla altıncı ve yedinci sıra için berabere kaldı. RSR, Rezerv Protokolü’nün değişken fayda tokenidir ve stablecoin RSV’nin değerini dengelemek için tasarlandı. Solana, saniyede 65.000 işlemlik en yüksek kapasiteye sahip yüksek performanslı bir Blockchain’dir.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.