Binance %20 İndirim
Yükselişe Geçmesi Beklenen 5 Altcoin Birimi Açıklandı
Yükselişe Geçmesi Beklenen 5 Altcoin Birimi Açıklandı

Yükselişe Geçmesi Beklenen Altcoin Birimleri Açıklandı

Daha önceki başarılı tahminleri ile gündeme gelen analist Nicholas Merten tarafından yükselişe geçmesi beklenen altcoin birimleri açıklandı. Özellikle Bitcoin’de beklenen performansın alınamadığı şu günlerde yatırımcıların odağı altcoinlere kaymış durumda. Durum bu olunca da çıkış yapması beklenen kripto paralar merakla beklenir oldu. Popüler analist Nicholas Merten tarafından yükselişe geçmesi beklenen altcoin birimleri işte bunlar:

 • Kyber Network (KNC)
 • Ren (REN)
 • Aave (LEND)
 • Basic Attention Token (BAT)
 • Kava (KAVA)
 • iExe RLC (RLC)

Listede bulunan Basic Attention Token (BAT) hali hazırda bizim daha önceden hazırladığımız gelecek vadeden altcoinler listesinde de yer alıyor. Büyük şirketlerle birçok anlaşmalara imza atmış olan BAT, Brave adlı tarayıcısı ile de büyük bir kullanıcı kitlesini elinde bulundurmakta. Reklam veren, kullanıcı ve yayıncı üçgeninde bir kazanç döngüsünün bulunduğu bu tarayıcıda kullanıcılar BAT ile ödüllendiriliyor. Oldukça güçlü bir temele sahip Basic Attention Token ilerleyen dönemde yükselmesi beklenen altcoinler arasında.

Analist Nicholas Merten tarafından açıklanan bu listedeki coinlerin öncelikle kısa süre de olsa geri çekilme yaşayacağı, daha sonrasında ise güçlü bir şekilde yükseleceği savunulmakta. Oldukça iddialı bir ekibe sahip olan bu altcoin birimleri birçok zaman Bitcoin’den bağımsız bir grafik çizerek de dikkatleri üzerine çekmişti. Bitcoin’de yaşanan düşüş günlerinde çoğu zaman aksi yönde hareket gösteren bu birimlere göz atmak kesinlikle yararınıza olacaktır.

Listede yer alan coin birimlerinin yazı kaleme alınırken sahip olduğu değerler ise şu şekilde:

 • Kyber Network (KNC) = 1.70 dolar
 • Ren (REN) = 0.16 dolar
 • Aave (LEND) = 0.14  dolar
 • Basic Attention Token (BAT) 0.25 dolar
 • Kava (KAVA) = 1.23 dolar
 • iExe RLC (RLC) = 0.75 dolar

Listede yer alan RLC adlı kripto para birimi son 24 saatte %15’i aşan yükselişiyle dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Yatırımcısına son birkaç gündür hatırı sayılır kazançlar sunan bu altcoin birimlerini dikkate almanızı tavsiye ederiz. Birim değerleri düşük olduğu için de özellikle amatör yatırımcılar tarafından bir alıştırma olarak değerlendirilebilir.

Acil Durum: Bitcoin’in Çöküşü Borsalarla Birlikte Tetiklenebilir!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

bitcoin yukselis tarihi

Bitcoin ve Ethereum İçin Bu Seviyelere Dikkat! 29 Kasım Analiz

Bitcoin ve Ethereum 29 Kasım analiz: Yatırımcı duyarlılığı belirsizliğini koruyor ve pazar liderlerini sıkı bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.