Binance %20 İndirim
cardano ada teknik analiz

Zincir Üstü Veriler Cardano (ADA) Fiyatı İçin Ne Diyor?

Cardano’nun bir sonraki fiyat hareketinin önümüzdeki haftalarda trendi belirlemesi muhtemel görünüyor. Teknik analizler, ayıların kontrol altında olduğunu öne sürüyor, ancak zincirdeki ölçümler, yatırımcıların hala alım yaptığını göstermekte.

Cardano fiyatı riskli durumda

Cardano fiyatı, ayılar 0,30 dolarlık destek bölgesini kırmaya çalışırken endişeyi hak eden sinyaller veriyor. Ayın başından bu yana, kendini “Ethereum’un katili” ilan eden olan ADA %25 düştü ve bu düşüşten bu yana, tüm güçlü toparlanma girişimleri reddedildi. Şimdi ise, akıllı sözleşme token projesini 0,30 doların altına gönderebilecek olan ADA’nın fiyatını çevreleyen bir düşüş bayrağı modeli görünmekte.

Cardano fiyatı şu anda 0,32 dolardan işlem görüyor. Önde gelen birçok kripto para biriminde olduğu gibi, 8 günlük üstel hareketli ortalamanın kırılması boğalara direnmede önemli bir rol oynadı. Hacim profili göstergesi, tutarlı bir daralma görünümü göstererek, yüksek hacimli oyuncuların, sıkışıklık bölgesinin onları bir sonraki nereye göndereceğini düşünmek yerine kenarda durduklarını ve bir sonraki yönlü harekete geçtiklerini gösteriyor.

Düşüş tekniklerine rağmen yatırımcılar, ADA’daki sıçrama konusunda hala iyimser. Coinglass’ın Uzun/Kısa Oranı, 18 Kasım itibarıyla on yatırımcıdan altısının şu anda uzun vadeli durumda olduğunu gösteriyor

Piyasa gerçekten güçlüyse ve devam ederse, 0,39 dolarlık tıkanıklık bölgesine yükseliş, boğaların odaklanması gereken temel hedef olacaktır. Bu hareket, %22’lik bir fiyat artışına daha neden olacak. Ancak, kendinden emin bir şekilde daha yükseği hedeflemeden önce, mevcut ADA fiyatı etrafındaki bayrak modelinin iptal edilmesi gerekmekte. 0,35 doların (8 günlük üstel hareketli ortalamanın üzerinde) üzerinde bir kırılma, boğaların beklediği daha yüksek hedeflere yönelik bir yükselişi tetikleyebilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.